TOYOTA LC J79 - SVOS

Přejít na obsah
Policejní vozidla - TOYOTA LC J79
POPIS
Toyota LC J79: Pancéřovaný pickup ze SVOS Přelouč

Odolný, všestranný, lehký a extrémně spolehlivý vůz, který patřil a stále patří k jedním z nejlepších pancéřovaných i nepancéřovaných vozidel se schopností zdolávat ten nejtěžší terén, protože je opravdu konstruován pro pracovní nasazení, nikoliv pro popojíždění po městském asfaltu. To je Toyota Land Cruiser J79.

Ve SVOS vyrábějí a dodávají již mnoho let také vozidla LC 76 s balistickou ochranou. Aktuálně ve firmě předali zahraničnímu zákazníkovi větší počet upravených automobilů Toyota Land Cruiser J79 Pickup ve čtyřdveřové verzi. „Zájem o tyto automobily je v obecné rovině dán tím, že Toyota Land Cruiser různých modelových řad je určitě nejrozšířenějším vozidlem především v Africe, na Blízkém Východě, ale i v Asii nebo Austrálii,“ uvádí Ing. Štěpán Černý, obchodní ředitel SVOS. „S tím souvisí i rozsáhlé poprodejní a servisní služby v uvedených oblastech. Dalším aspektem jsou vlastnosti samotného automobilu, který je opravdu velice vhodný do těžkého terénu. A z našeho úhlu pohledu je důležitý i fakt, že robustní podvozek Toyoty Land Cruiser se dokáže nejlépe vyrovnat s nainstalovaným pancéřováním.“

Při úpravě vozidel Toyota Land Cruiser firma zúročuje své třicetileté zkušenosti s pancéřovanými vozidly, kterých bylo v závodě SVOS v Přelouči vyrobeno již na pět tisíc. A přestože společnost neuvádí konkrétní čísla, lze konstatovat že Toyoty Land Cruiser dominují. I díky jim SVOS Přelouč patří k nemnoha certifikovaným dodavatelům pancéřovaných vozidel pro OSN a další mezinárodní organizace.

STÁHNOUT BROŽURU
NAPIŠTE NÁM
Návrat na obsah