BEZPEČNOST A OCHRANA - SVOS

Přejít na obsah
BEZPEČNOST A OCHRANA
POLICEJNÍ ZÁSAHOVÁ VOZIDLA
Společnost SVOS spol. s r.o. nabízí vývoj a výrobu vozidel specificky konstruovaných pro splnění požadavků policejních uživatelů. Tyto vozy vycházejí z nákladních vozidel a nabízejí široké množství volitelných doplňků počínaje prostředky pro kontrolu davu přes speciální policejní vybavení až po ochranné prostředky chránící vozidlo a posádku.

Společnost SVOS spol. s r.o. má bohaté zkušenosti s dodávkami speciálních policejních vozidel a nabízí možnost širokého přizpůsobení se požadavkům daného uživatele tak, aby vozidlo umožňovalo sdílení logistiky s ostatními typy vozidel ve výbavě.

Díky vysoké flexibilitě a bohatým zkušenostem může společnost SVOS spol. s r.o. nabídnout úpravy širokého množství dodávek a nákladních vozů renomovaných výrobců pro plnění policejních úkolů s poskytnutím nadstandardní záruky.

PANCÉŘOVANÉ KABINY
Společnost SVOS spol. s r.o. disponuje vlastní výrobou balistických materiálů a balisticky odolných skel, a proto může výrobcům nákladních vozidel nabídnout vývoj a výrobu pancéřovaných kabin a nástaveb dle jejich specifických požadavků. Při návrhu konstrukce a vývoji naše společnost plně reflektuje třicetileté zkušenosti v oblasti ochrany vozidel.

Spolu s dodávkou pancéřovaných kabin umí společnost SVOS spol. s r.o. nabídnout také plnohodnotné zkoušky materiálů i konstrukcí v akreditovaných laboratořích EU a NATO potvrzující požadovanou ochrannou úroveň.  

Díky flexibilitě a bohatým zkušenostem jsme schopni zpracovat řešení pancéřové ochrany pro nákladní vozidlo z produkce kteréhokoliv zavedeného výrobce, přičemž vždy klademe důraz na zachování užitných vlastností vozidla.


TERÉNNÍ VOZIDLA
Terénní vozidla pro vojenské použití jsou určena pro častý provoz mimo zpevněné cesty a pro použití v nebezpečných oblastech. Při maximální snaze o zachování dobrých vlastností pro jízdu v terénu společnost SVOS spol. s r.o. nabízí různou úroveň balistické a protiminové ochrany těchto vozidel umožňující jejich nasazení v nebezpečném prostředí s maximální ochranou posádky. Úpravy mohou zahrnovat prvky pasivní i aktivní ochrany.

SVOS spol. s r.o. může nabídnout komplexní služby zahrnující dodání nového vozidla a jeho úpravu, nebo úpravu vozidla dodaného zákazníkem.

Díky vysoké flexibilitě a bohatým zkušenostem může společnost SVOS spol. s r.o. nabídnout úpravy širokého množství terénních vozidel včetně instalace výzbroje, speciálního vybavení či ochranných prostředků, přičemž ve všech případech úpravy pouze minimálně ovlivňují odolnost a robustnost vozidla.

Návrat na obsah