CIVILNÍ PANCÉŘOVANÁ VOZIDLA - SVOS

Přejít na obsah
CIVILNÍ PANCÉŘOVANÁ VOZIDLA
PANCÉŘOVANÉ LIMUZÍNY
Ochranné prvky pancéřovaných limuzín jsou konstruovány pro dosažení diskrétního vzhledu tak, aby bylo odhalení balistické ochrany velmi složité.

Společnost SVOS spol. s r.o. poskytuje svým VIP klientům bezprecedentní úroveň ochrany, která ale nemá vliv na vnější vzhled vozidla a také plně zachovává luxusní provedení interiéru, díky čemuž si pasažéři mohou užívat shodného pohodlí jako v obyčejné limuzíně. Přesné složení ochranných řešení vždy závisí na požadavku a potřebách klienta.

SVOS spol. s r.o. může nabídnout komplexní služby zahrnující dodání nového vozidla a jeho úpravu, nebo úpravu vozidla dodaného zákazníkem.
Díky vysoké flexibilitě a bohatým zkušenostem může společnost SVOS spol. s r.o. nabídnout úpravy širokého množství vozidel renomovaných výrobců počínaje střední třídou až po nejvyšší třídu, přičemž ve všech případech úpravy pouze minimálně ovlivňují komfort a eleganci vozidla.

PANCÉŘOVANÁ SUV
Terénní vozidla jsou určena pro možný provoz mimo zpevněné cesty a pro použití v nebezpečných oblastech. Při maximální snaze o zachování dobrých vlastností pro jízdu v terénu společnost SVOS spol. s r.o. nabízí různou úroveň balistické a protiminové ochrany těchto vozidel umožňující jejich nasazení v nebezpečném prostředí s maximální ochranou posádky a naopak minimální viditelností ochranných opatření pro skryté působení. Úpravy mohou zahrnovat prvky pasivní i aktivní ochrany.
  
SVOS spol. s r.o. může nabídnout komplexní služby zahrnující dodání nového vozidla a jeho úpravu, nebo úpravu vozidla dodaného zákazníkem.
Díky vysoké flexibilitě a bohatým zkušenostem může společnost SVOS spol. s r.o. nabídnout úpravy širokého množství terénních vozidel renomovaných výrobců počínaje střední třídou až po nejvyšší třídu, přičemž ve všech případech úpravy pouze minimálně ovlivňují odolnost a robustnost vozidla.

PANCÉŘOVANÁ VOZIDLA CASH CARRY
Vozy pro přepravu cenin z produkce společnosti SVOS spol. s r.o. zahrnují širokou paletu typů od dodávek až po nákladní vozidla. Tyto vozy nabízejí jak bezprecedentní úroveň balistické ochrany, tak i pokročilý elektronický systém pro sledování, monitoring a trvalou kontrolu nad vozidlem.
 
Elektronický řídicí systém vyvinutý exkluzivně na základě požadavků společnosti SVOS spol. s r.o. nabízí uživatelům možnost nastavit si široké množství programovatelných funkcí. Nástavby vozidel pro převoz cenin mohou být uzpůsobeny specifickým požadavkům zákazníka v oblasti jejich vnitřního členění, použitých bezpečnostních prostředků a elektronického řídícího systému.     

Díky vysoké flexibilitě a bohatým zkušenostem může společnost SVOS spol. s r.o. nabídnout úpravy širokého množství dodávek a nákladních vozů pro převoz cenin, které jen v minimální míře ovlivňují odolnost a spolehlivost vozidel.

Návrat na obsah