VEGA 6x6 - SVOS

Přejít na obsah
Vojenská vozidla - VEGA 6x6
POPIS
Vozidlo VEGA (vozidlo s vysokou průchodností terénem a pancéřovanou ochranou) představuje novou generaci vozidla v kategorii MRAP a přináší bezprecedentní úroveň ochrany posádky spolu se excelentními jízdními vlastnostmi v terénu. Vozidlo bylo plně vyvinuto a vyrobeno ve společnosti SVOS, spol. s r.o. Na základě zkušeností s provozem nejnovějších řadově zavedených vozidel MRAP se VEGA soustředí na zvýšenou úroveň ochrany proti výbuchu s důrazem na vysokou mobilitu a schopnost stažení se z nebezpečné oblasti i v těžkém terénu. Vega díky několika patentově chráněným řešením přináší nejvyšší možnou úroveň ochrany a je připravena čelit i budoucím hrozbám.

Vozidlo VEGA je modulární s možnostmi konfigurace podvozku 4x4 a 6x6, různým provedením nástaveb pro přepravu vojáků, odminovací úlohy a likvidaci min a nástražných výbušných zařízení, velení a řízení bojových operací či pro nasazení u policejních uživatelů.

S ohledem na celosvětové působení společnosti SVOS, spol. s r.o. je vozidlo VEGA schopné nasazení kdekoliv na světě bez ohledu na klima, teploty, terén nebo dostupnost servisní podpory.  

Testování vozidla VEGA 6x6

Proběhlo další testování jízdních vlastností našich vozidel PERUN 4x4 a VEGA 6x6 tentokráte v členitém, kamenitém terénu. Důvodem prokázání byl požadavek vůči odolnosti podvozku při rychlé a členité jízdě a při stoupacích a sjížděcích manévrech pod úhlem až 45°. Několikahodinová testování s osádkou a s plnou výzbrojí prokázala velkou odolnost vozidla a podvozku. Také tyto testy nás přesvědčily, že za jízdními vlastnostmi a schopnostmi vozidla si pevně stojíme.
OTEVŘÍT LETÁK
STÁHNOUT BROŽURU
NAPIŠTE NÁM
Návrat na obsah