PERUN 4x4 - SVOS

Přejít na obsah
Vojenská vozidla - PERUN 4x4
POPIS
Speciální obrněná víceúčelová vozidla Perun pro vojenské a v sekundární roli též policejní sbory zajišťují nejvyšší možnou úroveň ochrany posádky proti střelbě z palných zbraní a proti následkům výbuchu min a nástražných výbušných zařízení. Vozidlo současně nabízí širokou variabilitu v možnostech volby konfigurace vozu. Úroveň ochrany posádky proti výbuchu je i přes otevřenou konstrukci zcela bezprecedentní. Perun umožňuje instalaci velkého množství speciálního vybavení a vyznačuje se excelentními jízdními a manévrovacími schopnostmi (například možnost instalace zadní nápravy s natáčením kol pro provoz ve stísněných městských či terénních podmínkách). Vozidlo bylo krátce po svém uvedení na trh vybráno Armádou ČR pro podporu speciálních operací.

Konstrukce vozidla, které vzniklo plně ve společnosti SVOS, spol. s r.o., obsahuje několik patentově chráněných řešení. Při vývoji společnost SVOS, spol. s r.o. zúročila především své znalosti v oblasti ochrany vozidel proti palbě ručních zbraní a výbuchům min a nástražných výbušných zařízení, ale také zkušenosti v oblasti dlouhodobé servisní podpory v odlehlých oblastech.

S ohledem na celosvětové působení společnosti SVOS, spol. s r.o. je vozidlo Perun schopné nasazení kdekoliv na světě bez ohledu na klima, teploty, terén nebo dostupnost servisní podpory.  

PERUN 4x4 (SCOUT)

Proběhlo další testování jízdních vlastností našich vozidel PERUN 4x4 a VEGA 6x6 tentokráte v členitém, kamenitém terénu. Důvodem prokázání byl požadavek vůči odolnosti podvozku při rychlé a členité jízdě a při stoupacích a sjížděcích manévrech pod úhlem až 45°. Několikahodinová testování s osádkou a s plnou výzbrojí prokázala velkou odolnost vozidla a podvozku. Také tyto testy nás přesvědčily, že za jízdními vlastnostmi a schopnostmi vozidla si pevně stojíme.
OTEVŘÍT LETÁK
STÁHNOUT BROŽURU
NAPIŠTE NÁM
Návrat na obsah