MARS 4X4 DOUBLE CABIN - SVOS

Přejít na obsah
MARS 4x4 S-330 DOUBLE CABIN
POPIS
MARS 4x4 S-330: česko-švédská platforma pro mobilní systém protivzdušné obrany

Speciální obrněná víceúčelová vozidla MARS pro vojenské a v sekundární roli též policejní sbory zajišťují nejvyšší možnou úroveň ochrany posádky proti střelbě z palných zbraní a proti následkům výbuchu min a nástražných výbušných zařízení. Vozidlo současně nabízí širokou variabilitu v možnostech volby konfigurace vozu. Vozidlo je dostupné v uspořádání 4x4 a 6x6 a díky velmi prostorné nástavbě a vysoké pevnosti konstrukce jde o ideální platformu pro instalaci speciálního vybavení. MARS dále nabízí excelentní jízdní a manévrovací schopnosti (například možnost instalace zadní nápravy s natáčením kol pro provoz ve stísněných městských či terénních podmínkách či možnost samostatného nastavení světlé výšky jednotlivých kol). Vozidlo bylo krátce po svém uvedení na trh vybráno společností SAAB pro integraci jejího protiletadlového systému MSHORAD a přehledového a naváděcího radiolokátoru Giraffe 1X 3D.

Konstrukce vozidla, které vzniklo plně ve společnosti SVOS, spol. s r.o., obsahuje několik patentově chráněných řešení. Při vývoji společnost SVOS, spol. s r.o. zúročila především své znalosti v oblasti ochrany vozidel proti palbě ručních zbraní a výbuchům min a nástražných výbušných zařízení, ale také zkušenosti v oblasti dlouhodobé servisní podpory v odlehlých oblastech.

S ohledem na celosvětové působení společnosti SVOS, spol. s r.o. je vozidlo MARS schopné nasazení kdekoliv na světě bez ohledu na klima, teploty, terén nebo dostupnost servisní podpory.  

STÁHNOUT BROŽURU
NAPIŠTE NÁM
Návrat na obsah