VÝSADKÁŘSKÝ DEN CHRUDIM - SVOS

Přejít na obsah
AKCE 2019
Vozidla PERUN 4x4  a  VEGA 6x6 letiště Chrudim 31.08.2019

Naše společnost SVOS, spol. s r.o. byla jedním ze sponzorů Charitativního maratónu a představila se opět jako každoročně na Výsadkářském dnu v Chrudimi se svými vozidly PERUN 4x4, VEGA 6x6 a ukázkami sklářské produkce s nastřílenými skly.

Počasí přálo, až moc s 32°C a akci navštívilo velké množství příznivců a nadšenců bojové techniky z řad profesionálních vojáků i laické veřejnosti.

Doprovodný program na letišti v Chrudimi byl zaměřen na prezentaci výsadkových vojsk včetně ukázek bojových technik, přepadení a mnoha typy seskoků s historickými  i současně používanými padáky v České armádě.

Naše obě vozidla si zájemci mohli prohlédnout i uvnitř a určitě splnila svůj účel seznámit vojenské i civilní osoby s těmito námi vyráběnými vozidly.

Vozidlo PERUN 4x4 bylo prvně ukázáno s částečnou maskovací termo sítí a v ukázkové  výzbroji určené pro specielní jednotky. Vozidlo VEGA 6x6 bylo prvně ukázáno veřejnosti v maskovacím nátěru.

Při této akci byli ze strany generálního ředitele Ing. Jaroslava Černého poskytnuty i rozhovory pro časopis Deník.cz a Seznam.cz k objasnění současné situace a našeho nesouhlasného stanoviska s jednostranným rozhodnutím Ministerstva obrany ČR.Návrat na obsah