LETIŠTĚ CHRUDIM - SRPEN - SVOS

Přejít na obsah
EVENTS 2017
Představení vozidel PERUN a S80 na letišti Chrudim 26. 8. 2017

Naše společnost SVOS, spol. s r.o. představila na akci vozidlo PERUN a vozidlo S 80 u příležitosti 70. výročí spuštění palubních jednotek v Československu a zároveň byla i byla jedním z partnerů akce, které zúčastnilo velké množství příznivců a nadšenců bojových technik. Představili jsme veřejnosti naše vozidlo PERUN, které bylo v naší společnosti vyvíjeno a několik let speciálně pro vojáky ze skupiny 601.  speciální jednotky - podle jejich požadavků a zkušeností z ostrých misí.

Vozidlo PERUN, které vyrábí naše společnost, bylo pro Českou armádu vyrobeno ve čtyřech kusech. Vozidlo se skládá ze skupin, podskupin a částí, které jsou zavedeny a certifikovány podle norem NATO. Tento koncept dokonale zapadá do systému podpory logistiky NATO, a proto je snadné udržet plnou kompatibilitu vozidla se standardizovaným materiálem a technickou podporou a servisem.

Doprovodný program na letišti Chrudim byl zaměřen na prezentaci přistávacích jednotek včetně seskoků z několika typů vrtulníků a letadel a několika hromadných seskoků. Naše vozidla jsou určena i pro tyto typy vojska.
Návrat na obsah