PERUN 6x6 - SVOS

Přejít na obsah
Vojenská vozidla - PERUN 6x6
POPIS
Speciální obrněná víceúčelová vozidla PERUN pro vojenské a v sekundární roli též policejní sbory zajišťují nejvyšší možnou úroveň ochrany posádky proti střelbě z palných zbraní a proti následkům výbuchu min a nástražných výbušných zařízení. Vozidlo současně nabízí širokou variabilitu v možnostech volby konfigurace vozu. Jedná se o pohon 6x6, různé typy nástaveb jako např. otevřená kabina verze Scout, uzavřená kabina verze hard-top, sanitní verze, velitelsko-štábní verze, pyrotechnická verze atd. Perun umožňuje instalaci velkého množství speciálního vybavení a vyznačuje se excelentními jízdními a manévrovacími schopnostmi (například možnost instalace zadní nápravy s natáčením kol pro provoz ve stísněných městských či terénních podmínkách). Vozidlo bylo krátce po svém uvedení na trh vybráno Armádou ČR pro podporu speciálních operací.

Konstrukce vozidla, které vzniklo plně ve společnostiSVOS, spol. s r.o., obsahuje několik patentově chráněných řešení. Při vývoji společnost SVOS, spol. s r.o. zúročila především své znalosti v oblasti ochrany vozidel proti palbě ručních zbraní a výbuchům min a nástražných výbušných zařízení, ale také zkušenosti v oblasti dlouhodobé servisní podpory v odlehlých oblastech.
S ohledem na celosvětové působení společnosti SVOS, spol. s r.o. je vozidlo Perun schopné nasazení kdekoliv na světě bez ohledu na klima, teploty, terén nebo dostupnost servisní podpory.    

OTEVŘÍT LETÁK
STÁHNOUT BROŽURU
NAPIŠTE NÁM
Návrat na obsah